fbpx

Navždy sa zachová v pamäti stužková… buď ako mega párty alebo jeden z najhorších zážitkov. A tak, ak v triede práve riešite tú vašu stužkovú, nezabúdajte na výber kvalitného DJ-a. My vieme, že šetríte každé € a tak by ste radi siahli po niekom lacnom ale neurobte prosím túto chybu.

Kvalitný DJ má vždy svoju cenu pod ktorú nepôjde, pretože jeho zvuková a svetelná technika niečo stojí a venuje veľa času príprave na každú jednu stužkovú, hoci ich už odohral stovky. Pretože stužkovú berie ako udalosť, pozná všetky „tradície“ ktoré sú pre túto akciu typické, dokáže ozvučiť aj vaše príhovory, či menšie vystúpenia. Odstojí si celú noc a keď sa vám o tretej ráno nebude chcieť ísť spať s úsmevom pustí ešte pár vypalovačiek.

Predpokladáme, že chcete vidieť svojich rodičov mierne dojatých, či učiteľov potužených vínom tancovať nad ránom kankán. Že chcete skákať ako jeden kolektív, ako jedno. Že chcete zažiť noc, kedy sa budete smiať, plakať, tancovať, spomínať i hľadieť do budúcnosti.

Ak by ste sa rozhodli pre nás, prosím napíšte/zavolajte. Spolu mrkneme, či máme voľný kalendár a ak áno, vypýtame si pár podrobnosti o vašej triede či predstavách a následne sa dohodneme na cene.

Stužková je pomyselnou čiarou, otvára dvere budúcnosti a zatvára tie s nápisom detstvo. Tak si doprajte a užite si ju ako sa patrí. My sme ich zažili už neuveriteľne veľa, dnes už niektorých „maturantov“ stretávame na stužkových ako rodičov. Tak ten čas letí. Veľa sa toho zmenilo, ale niečo zostalo rovnaké. Je to veľký deň. Jedinečný svojho druhu. A ak si to dovolíte poriadne rozbaliť, tak… navždy sa zachová, v pamäti stužková…