fbpx
Skoro všetky baby snívajú o svadbe úplne od malička. Skúšajú si šaty, chodia v lodičkách, vyrábajú si závoje a plánujú ten svoj najdôležitejší deň v živote. Vedia aké šaty by jedného dňa chceli mať, akej farby bude výzdoba a kam pôjdu na svadobnú cestu. A my im to nezazlievame, lebo svadba je fakt fantastická udalosť a mala by byť pripravená do posledného detailu. A preto vo svojich plánoch netreba zabúdať na výber toho najlepšieho DJ-a.BEZ PORIADNEHO ZVUKU A HUDBY TO NEJDENeustále nakupujeme a vylepšujeme našu svetelnú a zvukovú techniku, aby sme dokázali vytvoriť ten najlepší zážitok. Možno sa vám to nezdá ako dôležité, ale verte, že nechcete aby pesničku seklo v strede refrénu alebo aby počas slaďákov nad vami blikali svetlá ako v bare tretej cenovej niekedy nadránom. 

MYSLÍME NA VŠETKÝCH HOSTÍ

Jasné, že svadobný deň je v prvom rade o neveste a ženíchovi, ale na hostine vás tam bude viac. Rôzne vekové kategórie, fanúšikovia rokových pesničiek, Michala Davida, ľudoviek – jednoducho mozaika všetkého. My sa výberom hudby vždy snažíme splniť očakávania všetkých.

ALE VY DVAJA STE NAJDÔLEŽITEJŠÍA preto budeme radi, ak nám pred svadbou pošlete e-mail. Akú hudbu máte radi, čo by ste chceli ako prvý tanec a aké CD-čká môžeme rovno nechať doma, pretože toto na svojej svadbe počuť nechcete. Nepotrebujeme playlist na celú noc, stačí nám pár riadkov o hudbe, ktorú počúvate – aby sme vedeli akí ste a mohli tomu prispôsobiť celú zábavu.

SVADBA JE UDALOSŤ

A preto prídeme v oblekoch, alkohol je pre nás tabu a celú noc si poctivo odstojíme za pultami. Postaráme sa, aby hrala tá správna pesnička, aby ste sa smiali, nevládali prepletať nohami a zabávali sa až do rána bieleho. Pretože tie najlepšie svadby končia s východom slnka.

AKÉ MÁME SKÚSENOSTI SO SVADBAMI?

Odohrali sme už skoro 1 000 svadieb. Mladým i starším, mnohým sme hrali najskôr prvú svadbu a potom zlatú, alebo svadbu s ďalším partnerom. Podľa toho ako sa ich životná situácia vyvíjala. 😀 Zažili sme svadby bláznivé, rockové, ako z Perinbaby, honosné, dedinské, tradičné, moderné,… dovolíme si tvrdiť, že nás už nič neprekvapí.

AKÝ JE POSTUP AK NÁS CHCETE NA SVADBU?

Kontaktujete nás s dátumom a miestom konania akcie. V prípade, že bude termín ešte voľný radi sa s vami dohodneme. Buď telefonicky alebo e-mailom preberieme tie najdôležitejšie veci ako veľkosť priestoru, koľko ľudí sa pozýva, či to bude tradičná svadba, aká hudba sa bude preferovať atď… na základe získaných informácií vám vieme obratom povedať aj našu cenu. Každá svadba je individuálna, zaváži aj vzdialenosť. V cene je kompletná hudba a osvetlenie počas celej noci, možné je aj ozvučenie kapely, starejšieho, príprava hudby podľa vašich preferencií a mnoho iného.